Obsidian свого часу відмовилася від пропозиції про покупку якимсь великим видавництвом

18

Як відомо, obsidian entertainment вже кілька років входить до складу xbox game studios — внутрішніх студій ігрового крила microsoft. Але якби не далекоглядність (а, скоріше, просто удача) керівництва студії, то все могло скластися зовсім інакше. Про те, що до microsoft з пропозицією про покупку до obsidian зверталося інше «велике видавництво», сьогодні в бесіді з виданням gamesindustry розповів керівник студії фергюс уркхарт. Щоб не виставляти нікого в непривабливому світлі, уркхарт уникав назв і імен.

Як пояснює уркхарт, з одним з керівників цього видавництва він поговорив під час обіду, і той, чесно зізнавшись, що видавець відчуває складнощі з пошуком і наймом нових співробітників, запропонував уркхарту стати єдиною командою. Чому ж глава obsidian відкинув цю пропозицію, що надійшла в досить затишній обстановці? ключовим фактором стала умова, за якою obsidian в разі поглинання повинна була завершити роботу над вже існуючим проектом видавництва.

Уркхарт вважає, що між покупцем і купується має бути культурна відповідність, та й обидві сторони повинні вести себе так, щоб з ними було, умовно кажучи, приємно «піти і випити пивка». Якщо щось з цього не збігається, то, на думку уркхарта, керівникам слід кілька разів подумати і зрозуміти, з якою метою видавцеві потрібна ваша студія і на яких умовах ви будете працювати, ставши підзвітним колективом.

З microsoft, треба розуміти, у obsidian все “зрослося”. В даний час obsidian працює над сиквелом the outer worlds і фентезійної рольової грою avowed.