Apple проведе 18 жовтня черговий захід-швидше за все, там представить нові mac

16

Аналітики заявляли, що цієї осені apple проведе кілька заходів, присвячених запуску нових продуктів. У середині вересня компанія випустила флагманські смартфони iphone 13, оновила базовий ipad і ipad mini, а також представила смарт-годинник watch третього покоління. Тепер apple анонсувала ще один захід, який пройде 18 жовтня.

Macrumors.com

Очікується, що на жовтневому заході apple представить ряд нових комп’ютерів на базі фірмових процесорів нового покоління. Передбачається, що в наступний понеділок компанія анонсує 14-і 16-дюймові macbook pro. Крім того, ранні витоки натякали на запуск просунутої версії mac mini і компактного mac pro з 40-ядерним arm-чіпсетом. Також варто відзначити, що airpods третього покоління все ще не були представлені, хоча багато джерел заявляли, що вони вийдуть на ринок в цьому році. Це означає, що їх запуск також може відбутися в ході заходу 18 жовтня.

Apple

Що стосується нових комп’ютерів, згідно з попередніми витоками, свіжі macbook pro знову отримають магнітний роз’єм для зарядки magsafe. Apple також поверне в професійні ноутбуки роз’єм hdmi і слот для sd-карт. Крім того, аналітики прогнозують відмову від сенсорної панелі touch bar на користь звичного ряду функціональних клавіш.

Стежити за заходом, який пройде 18 жовтня о 20:00 за московським часом, можна буде на сайті apple, в додатку apple tv і на youtube. Ми, звичайно ж, також розповімо про всі новинки, які випустить «яблучна» компанія.