Intel підтвердила, що відеокарти arc будуть без блокування майнінг криптовалюта

14

За інформацією компанії intel, перша серія дискретних відеокарт intel arc, які засновані на архітектурі xe-hpg, повинна була бути випущена на початку 2022 року. Однак нещодавно стало відомо, що випуск серії настільних відеокарт відбудеться у другому кварталі 2022 року. Це означає, що компанія в першу чергу зосередиться на мобільних графічних процесорах arc, які будуть випущені приблизно в той же час, що і мобільні пристрої alder lake, десь у першому кварталі.

Однак більший інтерес викликають настільні серії, тому що, нарешті, до гри приєднується третій гравець. Зрештою, поява нового бренду може вирішити одну з найбільших проблем 2021 року, а саме не продуктивність графічних процесорів, а їх доступність. Інтерв’ю не завжди дає прямі відповіді, але вони досить хороші, щоб робити висновки. Одне з таких ключових питань полягало в тому, чи є у графічних процесорів intel arc який-небудь алгоритм, який запобіг би надмірний інтерес майнер криптовалюта до цих карт. Згідно з відповіддю роджера чендлера, intel не буде впроваджувати який-небудь механізм, який би блокував майнінг з коробки:

«що стосується блокування програмного забезпечення і тому подібного, ми не розробляємо цей продукт і не створюємо будь-які функції, спеціально призначені для майнер. Що стосується дій для уникнення або блокування майнінг, то це продукт, який буде на ринку, і люди зможуть його купити. Для нас це не пріоритет ” – говорить роджер чендлер.