Аудиторія рольової гри wasteland 3 виросла до 2 млн осіб

27

Студія inxile entertainment, що належить microsoft, у себе в офіційному мікроблозі поділилася інформацією про нові успіхи своєї постапокаліптичної рольової гри wasteland 3.

Джерело зображення: steam

Як стало відомо, за минулий з моменту релізу wasteland 3 час сумарна аудиторія проекту перевищила 2 млн осіб. Для порівняння: наприкінці жовтня 2020 року цей показник був удвічі меншим.

Варто відзначити, що кількості проданих копій значення спробували wasteland 3 людей не дорівнює: творіння inxile entertainment також доступно в рамках підписного сервісу xbox game pass.

Wasteland 3 still doing numbers! 2 million of you have joined the rangers in colorado, and it’s deeply gratifying that we’ve been able to share our stories and ideas with so many. Thank you. 🙏 pic.twitter.com/xpclhab4m2

— inxile entertainment (@inxile) december 7, 2021

«wasteland 3 продовжує показувати результати! два мільйони з вас приєдналися до рейнджерів в колорадо, і ми глибоко вдячні за можливість ділитися своїми історіями з такою великою кількістю людей», — заявили автори.

Wasteland 3 дебютувала в серпні 2020 року на pc (steam, gog, microsoft store), playstation 4 і xbox one. У минулому жовтні гра отримала останнє з двох запланованих доповнень-cult of the holy detonation.