У десктопній версії однокласників з’явилася підтримка vk mini apps

41

Розробники міні-додатків на платформі vk mini apps зможуть тепер публікувати свої проекти в десктопної версії однокласників. Раніше сервіси були доступні тільки в мобільних додатках соцмережі. Таким чином однокласники роблять наступний крок в інтеграції платформи і розвитку продуктів екосистеми vk.

Всі нові міні-додатки після модерації будуть доступні і в десктопної версії однокласників, і в мобільних додатках. Вже опубліковані раніше в соцмережі додатки будуть повторно протестовані і з’являться в каталозі на веб-платформі. У майбутньому міні-додатки будуть доступні і в мобільній версії m.ok.ru.

Розміщення міні-додатків в однокласниках дозволить збільшити охоплення без додаткових ресурсів на розробку – проекту не потрібно буде створювати два додатки для різних соцмереж, досить пройти модерацію при інтеграції з vk mini apps в однокласники. Інструкція по налаштуванню vk mini apps доступна за посиланням.

Відзначимо, однокласники активно розвивають інтеграцію з платформою vk mini apps. У грудні 2020 року міні-додатки з’явилися в додатках однокласників на android і ios, а з червня 2021 року розробники отримали можливість запускати міні-додатки в групах в соцмережі. Всього на платформі vk mini apps доступно понад 34 тисяч додатків, місячна активна аудиторія платформи перевищує 38,4 млн, а щоденна активна досягла 5,1 млн користувачів.