The oregon trail виповнилося 50 років

27

the oregon trail нещодавно виповнилося 50 років. Гра була випущена 3 грудня 1971 року доном равічем, біллом хайнеманном і полом ділленбергером, коли вони навчалися в середній школі джордана в міннеаполісі, штат міннесота. Спочатку в гру грали по телетайпу без використання графіки.

Равіч, хайнеманн і ділленбергер безкоштовно передали гру освітньому комп’ютерному консорціуму штату міннесота (mecc) в 1974 році. Компанія розробила серію текстових версій для систем, включаючи commodore 64 і apple ii, перш ніж додати графіку в гру в 1985 році. Незабаром після цього the oregon trail була адаптована для використання в класах по всій країні. Mecc продав понад 65 мільйонів копій, заробляючи близько 10 мільйонів доларів на рік протягом наступного десятиліття. Творці так і не побачили ні копійки цих грошей.

Гра починалася в 1848 році в місті індепенденс, штат міссурі, звідки, власне брала початок орегонська стежка. Гра присвячена управлінню ресурсами. Гравці повинні купувати запаси, полювати за їжею і управляти своїм інвентарем, оскільки випадкові події робили їх життя все важче. Їм доводилося переходити річки, лагодити зламані фургони і не заразитися дизентерією. Гра закінчувалася, коли гравці досягали місця призначення або вмирали, намагаючись.

The oregon trail можна знайти в національному музеї гри разом з деякими іншими іграми.

«у 1970-х і 1980-х роках, коли доступ до комп’ютерів був рідкістю, the oregon trail не тільки знайомив гравців з американською історією, але і знайомив їх з комп’ютерами. Було продано понад 65 мільйонів копій гри, що свідчить про захоплюючий сюжет і захоплюючій грі. The oregon trail, мабуть, є найстарішою постійно доступною відеогрою, яку коли-небудь створювали, але, що більш важливо, вона вперше використовує комбінацію навчання та гри, яка демонструє цінний внесок ігор у освіту».

The oregon trail-безумовно, найуспішніша освітня гра всіх часів. За останні 50 років були створені версії для всіх основних платформ. Гра кілька разів перероблялася і були розроблені сиквели, в тому числі the yukon trail і the amazon trail. The oregon trail стала настільною грою в 2018 році.