Lost ark: оновлення “чарівниця” скоро в грі!

28

Шукачі! найближче велике оновлення чекає вас 22 грудня. Скоро ви дізнаєтеся подробиці, а зараз пропонуємо ознайомитися з основними нововведеннями.

Зверніть увагу: в представлений план можуть бути внесені корективи. Крім того, він містить лише найважливіші зміни, а не повний перелік.

Новий клас чарівниця

Чарівниця — четвертий представник архетипу маг. Її унікальні здібності підпорядковувати собі сили стихій змогли привернути увагу могутніх екзархів, які навчили чарівницю заморожувати і знерухомлювати супротивників, управляти блискавками і використовувати міць вогню в бою. Озброєна довгим посохом, вона-сильний боєць на дальній дистанції.

Рейд на аврельсуд

Найхоробріші герої зможуть битися з владикою ілюзій аврельсуд, відомою своєю холоднокровністю. Своїми хитрощами і манами вона змушувала акрасійських командирів підозрювати один одного і таким чином сіяла смуту серед своїх ворогів.

Новий рейд буде доступний команді з 8 гравців з рейтингом спорядження не нижче 1490.

Перш ніж вступити в бій з владикою ілюзій, ви зможете випробувати свої сили на тренувальному майданчику дежавю астальгії.

Нові пригоди

На шостій сторінці рейдів на хранителів з’явиться каелігос — древній володар грому і блискавок. Він настільки могутній, що здатний концентрувати в грозових сферах неймовірну силу. З ним зможуть битися герої 1490-го рівня або вище.

Також ви знайдете в грі нові чертоги хаосу південного берна, додаткові режими куба і шляхів випробувань, нове високорівневе спорядження і багато іншого!

Зимова подія

Вам належить відправитися на острів вінтердорф, де знаходиться резиденція дідуся клауса. Ображений огр бранд червоний ніс пообіцяв зіпсувати наближається сніговій, і перед вами буде стояти важливе завдання-зробити все необхідне, щоб свято відбулося!