Чому Microsoft не продовжить безкоштовний перехід на Windows 10

439

Небувала популярність системи Windows 10 обумовлена можливістю безкоштовного переходу з попередніх версій ОС. Але, як і варто було очікувати, бажаючих отримати оновлення почала поступово зменшуватися.

Пік переходів спостерігався у вересні 2015 року, а далі почався спад. У жовтні кількість бажаючих оновитися зменшилася на 9%, у листопаді – ще на 8%. І лише в січні спостерігався незначний сплеск, обумовлений користувацькими покупками комп’ютерної техніки на різдвяні свята.

Згідно із заявою Microsoft, на початок травня 2016 року нова операційна система була встановлена на 300 млн. пристроїв. Передбачається, що всі, хто хотів перейти на “десятку”, вже зробили це.

Нагадаємо, що наприкінці липня закінчиться термін дії пільгового пропозиції для безкоштовного переходу. Цілком можливо, що в останній місяць ажіотаж знову посилиться, в зв’язку з наближенням дедлайну.

Керівництво компанії заявило, що не буде продовжувати пропозицію з-за того, що його цінність для клієнтів була вичерпана. Також, Microsoft має намір дати можливість своїм OEM-партнерам (Lenovo, HP, Dell) надавати покупцям вибір – платити за встановлену Windows 10 або відмовлятися від неї.

Є сумніви? Дізнайтеся, чи варто переходити на Windows 10?

Крім того, багато корпоративні клієнти змушені платити великі гроші за Enterprise-версію, що викликає чимало обурень на тлі масового безкоштовного переходу на Home і Professional. Щоб не підвищувати градус”, розробники самої популярної ОС змушені припинити роздачу халяви.