У world of tanks на консолях почалося “британське вторгнення»

34

Wargaming запустила новий сезон в консольній версії багатокористувацького екшену world of tanks під назвою»британське вторгнення”. Гравців чекає черговий сезонний пропуск з нагородами і безліч нового контенту.

У гру були додані чотири нові карти: «лассвіль» для режиму «ii світова», а також «ерленберг», «гребінь тіпваль» і «расейняй» для режимів «ii світова» і «холодна війна». Також розробники повернули контракти, а значить тепер можна буде побачити танки-найманці, включаючи знаменитий ст х рівня chisel.

Разом з цим в world of tanks на консолях стартувала подія «новорічний подарунок». У гру повернувся тимчасовий режим «іграшковий танк”, в якому є можливість заробити кілька різних типів нагород, починаючи з особистих резервів і закінчуючи великою кількістю досвіду і срібла. За щоденний вхід також даються різні подарунки. Крім того, всім гравцям доступний безкоштовний набір, що містить танк бт-5, новорічну карту доступу і три дні преміум-аккаунта.

«поряд із запуском “британського вторгнення”, традиційними святковими подіями і довгоочікуваним поверненням контрактів ми раді запропонувати гравцям багато нового контенту, який допоможе їм зарядитися новорічним настроєм, — зазначив ті-джей вагнер, креативний директор world of tanks: modern armor. – ми з нетерпінням чекаємо можливості, щоб порадувати „танкістів“ новими цікавими оновленнями в 2022 році».

Сезон “британського вторгнення” проходить на playstation 4, playstation 5, xbox one і xbox series x|s до 8 лютого 2022 року.