Як відновити сторінку в одноклассниках

79

Ми живемо в двадцять першому столітті, столітті соціальних мереж та інтернету. Люди все більше часу проводять за комп’ютерами, ноутбуками, телефонами і планшетами; все більше і більше вони спілкуються за допомогою повідомлень в соц. І все менше розмовляють в реальному житті. “однокласники» або” ок ” – це соціальна мережа, відома на просторах країн снд мільйонам користувачів. За статистикою, основну масу контингенту складають люди у віці за двадцять п’ять-тридцять років, саме вони найбільш часто заводять власні сторінки, на яких діляться своїми фотографіями, відеозаписами, рецептами та іншим.

Все б нічого, але найчастіше акаунти в ок блокують. Сьогодні ми хочемо розповісти вам, як відновити сторінку в одноклассниках, яка була видалена або заблокована. Процес гранично простий. Однак, ми все ж вирішили написати інструкцію, щоб вам самостійно не довелося розбиратися з усім цим.

Відновлюємо сторінку в ок після блокування або видалення

Перш ніж перейти до відновлення сторінки, слід зрозуміти, що саме з нею сталося. Існують три основні причини, через які ви не можете потрапити в свій профіль:

 1. сторінка була видалена вами ж;
 2. ви були заблоковані адміністрацією соц. Мережі через підозрілу активність;
 3. вами вводиться неправильний логін або пароль.

Навряд чи ви могли випадково видалити профіль. Швидше за все, це було зроблено усвідомлено. В такому випадку у нас для вас погана новина. На жаль, дані загублені назавжди: всю інформацію, яка була заповнена, розміщена на стіні, фотографії, відеозаписи та інше тепер не відновити. Втім, ви самі зробили свій вибір. Єдиний варіант-звернутися в техпідтримку. Не виключено, що вони допоможуть вам з відновленням профілю. Однак, це вкрай малоймовірно.

Якщо технічна підтримка відмовила, залишається лише один вихід: заново зареєструватися в соціальній мережі. Найцікавіше тут те, що, якщо ваша сторінка була видалена менше трьох місяців тому, вам доведеться обзавестися новим номером телефону, тому як ваш особистий прив’язаний до минулого аккаунту, що був видалений.

Якщо ж вами була видалена інформація про себе, то ви зможете знову увійти під своїм логіном і паролем, досить їх згадати.

Що робити, якщо сторінка в ок була зламана і як її відновити

Найчастіше наші акаунти з тих чи інших помилок виявляються в руках зловмисників. Найчастіше це робиться з метою “проспамити” певну інформацію по друзям жертви, розмістити посилання в будь-яких групах тощо.

Якщо ви впевнені, що це точно ваші логін і пароль, але вони не підходять, найімовірніше, пароль був змінений. Вихід звідси один-відвідати сторінку відновлення пароля:

 1. переходимо на офіційний сайт ok.ru;
 2. вводимо у відповідні поля свій логін і пароль. Якщо вони не підходять, переходите до третього пункту;
 3. натискаємо по «забули пароль?”, автоматично відкриється сторінка відновлення;
 4. тепер у вас є три варіанти подальшого розвитку: логін, телефон і пошта. Вибирайте спосіб відновлення;
 5. розглянемо на прикладі e-mail. Ви вводите адресу, на який був зареєстрований аккаунт, якщо це дійсно він, вам буде надіслано лист з посиланням на відновлення доступу;
 6. просто дотримуйтесь інструкції в листі і все у вас вийде.

Готово! тепер ви знову можете користуватися своєю сторінкою, як і раніше.

Аналогічна ситуація і з відновленням старої сторінки в “ок”, до якої ви вже встигли забути пароль, а то ще й логін. Однак, як ви знаєте, є можливість відновити доступ і без логіна: досить наявності прикріпленої пошти і номера телефону, саме їх ви можете використовувати в якості “палички-виручалочки”.

Повертаємо заблоковану сторінку в свої руки

Якщо ваша сторінка була заблокована внаслідок порушення правил соціальної мережі, вам доведеться зв’язатися зі службою підтримки і пояснити, що її зламали:

 1. переходьте на сторінку ok.ru/regulations;
 2. прокручуєте до самого низу;
 3. вказуєте все в точності, як на скріншоті нижче і заповнюєте своє звернення в техпідтримку;
 4. чекаєте від них відповіді. Він може бути як позитивним, так і негативним. У другому випадку слід завести новий аккаунт і не турбуватися більше з даного приводу.

Відповідь приходить протягом сорока восьми годин. Все залежить виключно від вашого звернення, тому постарайтеся скласти його максимально грамотно. У техпідтримці адже теж сидять люди.