Сподін Ігор про біг

8-12-2021

1 день назад

 

Обираємо кращий час для пробіжки: поради марафонця Ігоря Сподіна
 
 

П’ять років наполегливих тренувань, участь в десятках марафонах дозволили Ігорю Сподіну вирішити проблеми зі здоров’ям, домогтися міжнародного визнання і повірити в себе.  У великий спорт марафонець Сподін ігор прийшов, коли різко почав набирати вагу, а лікарі діагностували цукровий діабет. Також хочемо вам порекомендувати https://www.facebook.com/spodin.igor.blog все про біг.

Початок спортивної кар’єри

Ігор розумів, що зайві кілограми і діабет це результат малорухливого способу життя і необхідно терміново міняти спосіб життя. З вікна офісу в Чернігові, де працював ігор, було видно стадіон. В один прекрасний день молодий чоловік зважився різко поміняти життя і в один з обідніх перерв пробігся по біговій доріжці стадіону. Вистачило тільки на два кола, але через тиждень легко покрив відстань в 3 кілометри.

Крім пробіжок в обід, почав наполегливо тренуватися вечорами, читати літературу по торії бігу та організації активного дозвілля.

Через два роки тренувань вдалося пробігти напів марафонську дистанцію 25 кілометрів, а також заявитися для участь у забігу в рідному Чернігові. Потім були інші змагання, і з кожним забігом він доводив колегам, а скоріше собі, що в світі немає нічого неможливого.

Професійний спорт

За п’ять років після першої участі в офіційному змаганні, ігор взяв участь у забігах у Харкові, Києві, Одесі. Прийшли перші перемоги, а в 2020 марафонець взяв участь у міжнародному забігу в польському містечку Гдиня. Це була перша участь у міжнародному марафоні, що стало неоціненним досвідом для спортсмена.

Так з любителя в свої 40 років ігор поступово став професійним спортсменом, націлившись на нові перемоги. Вже зараз в його спортивній кар’єрі безліч міжнародних змагань:

     Участь у бігових змаганнях в білоруському Могильові.
    Забіг у столиці Польщі.
  • участь у легкоатлетичних змаганнях у Спліті, Амстердамі, Кельні, французькій столиці та Барселоні.

Ігор сСподін тепер завжди бажаний учасник марафонських забігів у містах України, своїм прикладом доводячи, що вік не перешкода, щоб повернутися у великий спорт.