Заміна екрану iphone 8

12-16-2021

Сеть сервисных центров по ремонту Apple

Заміна скла iphone 8

Найбільш крихкою частиною у iphone 8 є тачскрін. Глибокі відколи,» павутина ” з подряпин і інші неприємності — не рідкість після удару або падіння гаджета навіть з невеликої висоти. При значній деформації дисплея, навіть якщо турбує тільки зовнішній вигляд апарату, а працездатність не постраждала, важливо якомога швидше провести діагностику на можливу наявність прихованих несправностей і замена экрана iphone 8. Звернувшись в сервісний центр apple, можете бути впевнені, що майстри швидко і професійно зроблять відновлення скляного екрану вашого улюбленого смартфона. У роботі використовуються оригінальні запчастини та комплектуючи, сервісний центр дає тривалу гарантію на проведені роботи.

Як виконується заміна скла на айфоні 8

Після отримання від вас смартфона:

  • проведуть безкоштовну діагностику на предмет виявлення інших поломок, які могли виникнути в результаті механічних пошкоджень;
  • зроблять заміну екрану iphone 8;
  • нададуть тривалу гарантію на встановлену запчастину і роботу майстра.

Всі маніпуляції займають в середньому 20-30 хвилин, тому ремонт може бути виконаний терміново прямо при вас. Наші фахівці акуратно знімуть осколки і замінять їх на новий скляний екран в зборі з сенсором і дисплеєм. Поміняти скло на айфоні 8 окремо неможливо, тому що екранна поверхня являє собою нерозбірний модуль, який змінюється тільки цілком.

Вартість заміни екрану iphone 8, зазначена на нашому сайті, остаточна, включає в себе ціну нового оригінального дисплейного модуля і роботу інженера сервісного центру. Ми встановлюємо тільки якісні комплектуючи, тому ви не відчуєте різниці в передачі кольору, роздільній здатності, швидкості відгуку з «рідним» дисплеєм.

Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на швидкий і якісний ремонт по заміні скла, який буде виконаний кваліфікованими фахівцями, що володіють величезним досвідом роботи. Загальний час роботи не займе більше півгодини. Серед переваг сервісного центру слід зазначити:

  • використання тільки оригінальних екранів;
  • всі деталі і скла якості преміум;
  • можливість термінової заміни;
  • постійна наявність різних видів скла;
  • демократична ціна на ремонт і заміну сенсорного скла iphone 8;
  • гарантія на роботу і деталі;
  • доставка.

Хочемо застерегти вас від звернення в майстерні зі значно заниженими цінами, швидше за все, вам пропонується підробка. В такому випадку сенсор втрачає в чутливості, а підсвічування в яскравості. Також не варто сподіватися на тривалу роботу такого екрану. Довіряйте свій восьмий айфон тільки рукам професіоналів!

Заміна скла iphone 8

Спеціалізуємося на ремонті техніки apple. Наші інженери досконально знають нюанси і тонкощі «яблучних» девайсів, в тому числі новинок, недавно з’явилися у продажу.

Всі гаджети проходять точну діагностику, за яку не потрібно платити. Ми не “знаходимо” і не “лагодимо” неіснуючі поломки. При виявленні прихованих несправностей їх усунення попередньо узгоджується.

1. Ведемо орієнтовану на клієнта цінову політику. Вартість послуг близька до нижнього ринкового порогу. Спочатку озвучена ціна зміні не підлягає.

За кожен гаджет несемо матеріальну і моральну відповідальність. Дотримуємося терміни, проявляємо граничну акуратність, повертаємо в ваші руки повністю готової до експлуатації девайс із зарядженим акумулятором.