Якщо забув пароль на iphone

84

Турбуючись про безпеку своїх даних, власники яблучних гаджетів дуже часто встановлюють занадто складний пароль і через деякий час благополучно його забувають. Таке може трапитися з кожним, тому не варто відразу ж панікувати. Існує кілька основних способів, які дозволять швидко отримати доступ до iphone, навіть якщо недавно встановлена комбінація була загублена.

Розблокування за допомогою itunes

метод зі збереженням даних якщо на смартфоні є важливі дані, і вони не повинні загубитися, то шанс розблокувати пристрій все ж є. Це можливо в тому випадку, якщо смартфон раніше був підключений до itunes. Потрібно спробувати підключити його до комп’ютера і, якщо з’явиться виявлення пристрою, слід клікнути по кнопці «відновити» і вся необхідна інформація залишиться на місці. Пароль же більше не буде з’являтися.

метод без збереження даних якщо на телефоні не було занадто важливої інформації, то потрібно піти трохи іншим шляхом.

1. Підключаємо гаджет до пк за допомогою usb кабелю і активуємо режим dfu (для активації вищевказаного режиму потрібно близько 10 сек утримувати одночасно домашню кнопку і кнопку живлення). Після цього смартфон автоматично перезавантажиться.2. Відкриваємо на пк itunes, переходимо у вкладку»пристрої”.3. З переліку вибираємо гаджет і клікам по кнопці»відновити”.4. Всі дані будуть видалені, і через деякий проміжок часу їм можна буде користуватися.

примітка! іноді можна буде побачити повідомлення про необхідність “перевірки наявності пз«, також буде запропоновано два варіанти:» перевірити», скасувати”. Слід клікнути по кнопці»перевірити”. Після того як закінчиться перевірка оновлень потрібно підтвердити повернення до початкових налаштувань. Якщо при завантаженні itunes буде з’являтися помилка, то можна спробувати зделать ie браузером за замовчуванням.

Розблокування за допомогою опції “знайти iphone”

Якщо на гаджеті була активована ця функція, то видалити інформацію не складе труднощів.1. Відкрийте сторінку «icloud.com/#find”. 2. Виберіть свій смартфон.3. Клацніть по кнопці»стерти”.

примітка! після цієї процедуру пароль і вся інформація віддалиться. Відновити інфу можна за допомогою асистента настройки.

Отже, було розглянуто кілька способів розблокування. Тепер ви знаєте, що розблокувати його цілком реально, потрібно тільки витратити трохи часу.