Фанати mcu міркують, хто загине в ” вартових галактики 3»

82

« вартові галактики. Частина 3 ” вже горизонті, так як джеймс ганн починає роботу над довгоочікуваним триквелом, а це означає, що фанати знову приступили до теорій щодо сюжету.

Одне з найголовніших питань, що нависли над фільмом, це те, яким чином він назавжди завершить подорож вартових. По суті, про це було відомо раніше, але дейв батіста наважився про це нагадати.

У свою чергу, ще в квітні минулого року джеймс ганн заявив, що деякі члени команди загинуть у фільмі, і зараз фанати почали активно міркувати про те, хто з вартових галактики саме може загинути. Деякі з міркувань ви можете побачити нижче:

I say drax. The first color of the film logo is sorta groots color, we all know what happened with groot. Second is blue, yondu died. Vol.3 seems to be drax’s skin tone. Just my observation so i’m going with drax. Pic.twitter.com/ryd178723j

— kristina (@kristinababe01) september 8, 2021

Я скажу, що це дракс. Колір логотипу першого фільму, начебто як, колір грута, і всі ми знаємо, що з ним сталося. Другого-синій, і в ньому помер йонду. Схоже, що третя частина відповідає відтінку шкіри дракса. Це просто спостереження, так що, я вважаю, що це дракс.

You all do realize that the title color for 3 is also kinda rockets color right, so we might lose both drax and rocket you never know

— hardlineoyster (asuka stan ) (@marcsbeautiful) september 8, 2021

Ви всі розумієте, що колір назви третьої частини також нагадує колір ракети, так що ми можемо втратити і дракса, і ракету, але ми ніколи не дізнаємося.

Every guardians movie has had a major death. I’m ready to get hurt again. That said if it’s nebula or rocket i will come for you mr gunn https://t.co/qvgfxdhvwa

— jstoobs (@thejstoobs) september 8, 2021

У кожному фільмі « вартові галактики » була велика смерть. Я готовий страждати знову. Проте, якщо це небула або ракета, я прийду за вами, містер ганн.

Не так давно режисер стрічки джеймс ганн заявив, що він знаходиться на стадії розкадровки для « вартових галактики. Частина 3 “, але в той же час почався пошуків акторів на центральні і другорядні ролі. Будь-які подробиці сюжету на даний момент залишаються невідомими.