Apple випустила watchos 8 з функцією контролю якості сну, новими циферблатами і іншими особливостями

24

Як і очікувалося, на цьому тижні apple приступила до поширення ios 15, ipados 15 і watchos 8. Власники смарт-годинників компанії після установки оновлення отримають доступ до ряду нових функцій для спілкування, активності та контролю стану здоров’я. Додаток “фото” тепер зберігає спогади, “тренування «підтримує нові режими, а оновлені wallet і» будинок” забезпечують простий доступ до свого будинку або автомобіля.

Зображення: apple

Watchos 8 несе з собою ряд оновлень для людей, які ведуть активний спосіб життя і регулярно займаються спортом або йогою. У додатку “тренування” з’явилися два нових режими для занять тай-чи і пілатесом. Їзда на велосипеді тепер розпізнається автоматично, після чого пристрій запропонує користувачеві перейти в додаток «тренування», щоб дати старт початку заняття. Показники під час велосипедних тренувань фіксуються більш детально, зупинки під час руху відзначаються автоматично. Після завершення тренування додаток в аудіоформаті повідомить про прогрес через динамік на годиннику або підключені по bluetooth навушники. Розробники також оптимізували алгоритми виявлення падінь під час тренувань, в тому числі при їзді на велосипеді.

Зображення: apple

Apple розширила можливості сервісу fitness+. Смарт-годинник тепер може забезпечити аудіосупровід занять з медитації. З’явилися нові види тренувань з пілатесу, а тренування з йоги і силові вправи можна вибирати за новими параметрами, таким як необхідне обладнання.

З виходом watchos 8 додаток wallet отримало підтримку нових можливостей. Тепер користувачі можуть додавати цифрові ключі від будинку, автомобіля, офісу або готелю. Оновлений додаток “будинок” став більш функціональним. Наприклад, користувач може бачити, які пристрої включені, рівень їх заряду, необхідність оновлення програмного забезпечення та ін додаток також дає доступ до відео, що транслюється з камер відеоспостереження homekit.

Зображення: apple

Apple watch допомагають користувачам стежити за якістю сну, вимірюючи частоту серцевих скорочень, вміст кисню в крові і тривалість сну. Після оновлення до watchos 8 користувачі зможуть отримувати більше інформації про своє самопочуття, а годинник будуть також відстежувати кількість вдихів в хвилину. Зібрані таким чином дані разом з тенденціями можна переглянути в додатку «здоров’я» на iphone.

Не обійшлося і без нових циферблатів. Тепер користувачі можуть створювати циферблати на основі зроблених на iphone фото, в результаті чого виходять привабливі багатошарові колажі. Крім того, з’явилася підтримка циферблатів, що дозволяють відстежувати час в 24 часових поясах одночасно. Нові циферблати доступні на смарт-годиннику apple watch series 4 і новіших моделях.

Зображення: apple

Ще після оновлення користувачі зможуть відповідати на повідомлення за допомогою функції “від руки”, а також за допомогою диктування і емодзі. Надиктований текст після розпізнавання можна відредагувати, якщо в цьому є необхідність. Розробники також додали функцію focus, яка дозволить фільтрувати надходять повідомлення в залежності від того, чим користувач зайнятий в поточний момент. Підтримується настройка різних категорій, щоб користувача зайвий раз не відволікали під час роботи, відпочинку, занять спортом і ін.

Деяким зміни стосуються програми «фото». Тепер переглядати знімки і управляти ними можна за допомогою смарт-годин. Крім того, додаток щодня надає добірки спогадів і обраних фото, які відображаються у вигляді мозаїки. Додаток “контакти” тепер присутній в смарт-годиннику, завдяки чому користувач може переглядати і управляти контактами без необхідності діставати смартфон. Програми “карти», «подкасти», «секундомір», “диктофон” і деякі інші інструменти тепер підтримують функцію always-on-display. З’явилася підтримка установки декількох таймерів з можливістю присвоєння їм міток за допомогою siri.

Зображення: apple

Разом з цим watchos 8 містить чимало менш помітних змін, у тому числі регіональних. Найближчим часом watchos 8 стане доступна користувачам всіх сумісних пристроїв.