Мобільний додаток “держпослуги авто «доповнилося функцією перевірки історії автомобіля

23

Міністерство цифрового розвитку, зв’язку та масових комунікацій російської федерації (мінцифри росії) повідомило про розширення функціональності мобільного додатку» держпослуги авто”, призначеного для власників транспортних засобів.

«держпослуги авто ” надає доступ до електронних документів і сервісів для автовласників. Програма зберігає цифрову копію свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу (стс), дозволяє отримувати повідомлення про штрафи гибдд і оплачувати їх онлайн картою будь-якого банку, через google pay, samsung pay або apple pay.

У новій версії програми з’явилася можливість делегувати пред’явлення стс іншому водієві, а також перевіряти історію автомобіля. Також тепер за допомогою “держпослуги авто” подати заяву на реєстрацію транспортного засобу, а після закінчення терміну дії водійського посвідчення записатися на його заміну.

Мобільний додаток “держпослуги авто” розроблено мінцифри росії спільно з мвс росії і до кінця 2021 року функціонує в пілотному режимі. Завантажити програму можна в google play і app store.