В steam доступна демоверсія гри the sin collector: repentless, що створюється за романом митар

27

Польські розробники з sylen studio повідомили, що випустили демоверсію для пк своєї пригодницької візуальної новели на тему апокаліпсису « the sin collector: repentless » в рамках steam next fest, яка буде доступна з 1 по 7 жовтня 2021 року.

The sin collector: repentless майстерно стирає межі між класичними текстовими рольовими іграми і сучасними візуальними новелами. Гравцям належить відправитися в пекельні пейзажі варшави-колись великого мегаполісу, тепер спаленого дотла і перетворився в одне з головних полів битв не настільки вдалого апокаліпсису.

Сюжет гри служить приквелом до трилогії книг» митар ” міхала голковського, будучи єдиним у своєму роді супутнім сюжетом для давніх шанувальників серії, а також відмінною відправною точкою для всіх новачків. Сценарій розгортається за пару років до подій, описаних в оригінальній історії: кінець світу вже почався, але не все пішло так, як планувалося. Людство проявило себе як впертий колектив, і навіть отримавши обіцянку вічного життя, люди не дуже любили знищення. Отже, на землю посилається призначена група людей-митарі-єдиною метою яких тепер є страта боржників за скоєні ними гріхи.