Журналіст видання vice відмовився рецензувати far cry 6, тому що «не зміг грати в це де**мо»

16

Рядові геймери вже давно звикли до того, що кожен новий реліз великої високобюджетної ааа-гри супроводжується захопленнями представників профільної ігрової преси, безліччю схвальних епітетів і оцінками 10 з 10. Свіжа far cry 6 служить тому відмінним підтвердженням, адже при всіх її недоліках вона все одно отримала позитивні відгуки рецензентів.

Однак знайшлися серед ігрожурів і ренегати, які посміли порушити традиційні підвалини і піти наперекір думці своїх колег. Не побоявся висловити свою справжню думку журналіст порталу vice меттью голт, якому випав жереб проходити нове творіння ubisoft для рецензії. Однак наш герой так і не зміг пересилити себе і продовжити виконувати тонну одноманітних активностей в грі.

Після 5 годин за грою він натиснув поєднання клавіш alt + f4 і замість рецензії написав розгромну статтю з критикою шутера. Відмова від написання повноцінної рецензії він мотивував тим, що просто «більше не зміг грати в це лайно». Його головна претензія полягала в надмірному достатку похмурих одноманітних завдань по захопленню форпостів і вишок, збору ресурсів, крафту, грінду і будівництві будівель.

Автор згадав попередні частини far cry і заявив, що займатися цими справами було цікаво хіба що в третій частині, але з кожною новою ітерацією серії ця рутина починала втомлювати все сильніше. А в новій частині всього цього стало ще більше, а прокачування прив’язали до рівня спорядження. І єдиний спосіб позбавиться від одноманітності і зробити гру веселіше сховали в магазині з мікротранзакціями. Підводячи підсумок голт заявив, що серії потрібна перезавантаження бо в поточному вигляді far cry 6 є лише красиво оформленою вітриною магазину, в якому продають скіни для крокодила по 5 доларів за штуку.