«ощад» купив домен games.ru -сума угоди оцінюється експертами в $1 мільйон

12

Видання “коммерсантъ” повідомляє, що “ощад” купив домен games.ru, вартість якого могла скласти близько $1 мільйона. Експерти вже назвали дану покупку одну з найбільших в зоні .ru за останні роки.

На даний момент “ощад” поки не розкрив своїх планів на домен, але є всі підстави вважати, що компанія збирається розмістити за даною адресою власний магазин ігор, що логічно. Тобто, там можуть продаватися підписки на профільні сервіси “ощад” та ігри, розроблені компанією як самостійно, так і у співпраці з партнерами. Коментарі з приводу покупки представники компанії дати відмовилися.

Аналітики вважають, що розвиток ігрового напрямку допоможе «сберу» збільшити свою частку на ринку екосистем і скласти гідну конкуренцію «яндексу». Нагадаємо також, що ще навесні поточного року стало відомо про запуск напрямку «ощад ігри» — його запустила дочірня банку компанія «оберінтертейнмент». Тоді було оголошено що в рамках нового напрямку стануть розвиватися продюсерський центр, видавництво, студія внутрішньої розробки і суміжні сервіси.

Джерело видання “ведомости” стверджує, що інвестиції компанії в новий напрямок можуть скласти близько $100 мільйонів. “ощад” цю інформацію не став коментувати. Планувалося також, що в новий сегмент увійде підрозділ gosu data lab, який розробляє голосового асистента для гравців gosu voice assistant, і аналітичну платформу gosu data platform. Чи закрита угода, в» ощад”, знову ж таки, не уточнили.

Як стверджує доменний інвестор павло гросс-дніпров, покупка games.ru -одна з найбільших угод з продажу доменту в зоні.ru за останні роки.

«домен дійсно топовий-крім того що однослівний, він ще й є назвою цілої галузі, яка активно розвивається. Отримати такий домен-значить претендувати на лідерські позиції на ринку ігор, просто так домени такого рівня не купуються», — вважає гросс-дніпров.

«ігровий напрямок може допомогти “сберу» залучити нову аудиторію, яка раніше не оцінила контентні сервіси компанії”, — вважає гендиректор telecom daily денис кусков.