Знову проблеми з diablo ii: resurrected. Тепер гравці зіткнулися з величезними чергами на воскреслі сервера

26

Гравці diablo ii: resurrected продовжують стикатися все з великою кількістю багів і проблем багатостраждальної гри blizzard – тепер це величезні черги на вхід на сервера arpg.

Найбільшим «головним болем» diablo ii: resurrected при запуску був ряд проблем з серверами, через які гравці або не могли підключитися і почати гру, або їх часто викидало з сесій. Ця ситуація стала посилюватися, коли деякі користувачі не змогли отримати доступ до своїх персонажів.

Blizzard швидко відреагувала на скарги гравців, а команда розробників прозоро пояснила, що є причиною проблем і як вони мають намір їх усунути. Щоб заспокоїти фанатів, розробники ввели чергу на вхід в гру, щоб полегшити навантаження на сервери. Але тепер це призвело до нових проблем, про які не забули повідомити гравці.

Черги на вхід були введені спочатку для пк-версії diablo ii, а потім і для користувачів консолей. Після того, як оновлення запрацювало гравці виявили, що стоять в чергах по десять хвилин і довше, і при цьому ще часто «вилітають» з листа очікування. Для гравців консольної версії diablo ii час очікування підключення проходить ще цікавіше-в завантажувальному вікні не відображається номер черги користувача і їм доводиться просто чекати, поки гра спробує підключитися до сервера, не маючи уявлення про те, скільки часу це займе. Ще гірше йдуть справи з switch-версією diablo ii гравці, замість того, щоб встати в чергу, просто отримують повідомлення із зазначенням перевірити інтернет.

На офіційному форумі сайту blizzard кілька днів тому ком’юніті-менеджер pezradar опублікував досить докладне пояснення того, що стало причиною нових проблем в грі. Згідно з його повідомленням, висока відвідуваність diablo ii призвела до перевантаження і відключення серверів, так як вони не справляються з численними спробами гравців увійти в гру. Що стосується того, як тепер команда розробників буде вирішувати нові проблеми, то в повідомленні ком’юніті-менеджера перераховані три конкретних напрямки «роботи над помилками». Перше-це обмеження швидкості, яке не дозволяє гравцям відкривати і закривати занадто багато з’єднань, підключених до бази даних. Як підкреслюють розробники-це всього лише тимчасовий метод зниження навантаження на сервери. Другим напрямком роботи є додавання черг на вхід в гру для підтримки безпечного рівня одночасної кількості гравців, підключених до сервера. Останній підхід полягає в розбитті критичних ігрових процесів на більш дрібні сервіси, щоб гравець, який виконує один процес, не переповнював базу даних різними підключеними сервісами, як це відбувається зараз.

Diablo ii: resurrected доступна на пк, playstation 4, playstation 5, nintendo switch, xbox one і xbox series x|s.