Запуск другого великого оновлення для king’s bounty ii відклали до наступного року

29

Бути може, king’s bounty ii і не отримала того визнання, якого заслуговує «по праву народження», але свої зобов’язання перед аудиторією все ж виконувати треба. Так, передбачалося, що друге велике оновлення для гри вийде до кінця поточного календарного року, але, як воно часто буває в нинішніх умовах, в яких опинилася ігрова індустрія, плани пішли прахом. Тепер запуск другого оновлення запланований на»початок 2022 року”.

Причина затримки проста: щоб упевнитися в тому, що оновлення відповідає необхідним стандартам якості, розробникам потрібен додатковий час. Подробицями оновлення з нами поділяться ближче до його релізу.

Hunters for king’s bounty! important update on patch 2 release. Unfortunately, we have to delay this fix to early 2022. Many thanks for your patience! you can find # kingsbountyii patch 2 playtest sessions sign-up form here: https://t.co/4odcx6njiz #kingsbounty pic.twitter.com/pfy9f9l1r9

— king’s bounty ii (@kingsbountygame)december 29, 2021

Що мається на увазі під початком року — всі розробники розуміють по-своєму, проте в більшості випадків в цей період укладаються січень і лютий.