Як використовується трансформатор.

3-29-2018

Як використовується трансформатор.
Всі мобільні номери залишилися колишніми.За додатковою інформацією просимо звертатися за мобільним номерам. Потреба в підвищенні або зниженні напруги виникає дуже часто. Все обладнання, інструменти, прилади харчування, яких від мережі 380 вольт, або 220 вольт споживають струм в рази менше. Зниження напруги потрібен для того, щоб запобігти згоряння електричної техніки. Саме для цього і призначений понижуючий трансформатор. У випадках, коли потрібно підвищити напруга використовуються підвищувальні трансформатори. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі высоковольтные трансформаторы напряжения.
Трансформатори поділяються на багато типів, характеристики яких залежать від призначення і виконання. За методом охолодження бувають масляні і сухі трансформатори. Розглянемо один із сухих трансформаторів. Трансформатор ТСЗІ 1,6 є трифазним знижувальним трансформатором, потужність якого становить 1,6 кВТ. Трансформатор ТСЗІ є сухим та захищеним в кожусі знижувальним трансформатором. Застосовується даний трансформатор для пониження напруги від трифазної мережі змінного струму. В основному даний вид трансформаторів встановлюють у цехах, на СТО, в промислових приміщеннях, в підвалах і т.
д. Встановлюються в приміщеннях де високі вимоги до вибухобезпеки, пожежної безпеки та санітарним нормам. Застосовуються для живлення електроприладів, електроінструментів, ламп освітлення і для промислових електромеханічних вібраторів. Будь трансформатор складається з обмоток і сердечника. Трансформатори бувають багатообмотувальними, трехобмоточными і двухобмоточными, які відрізняються кількістю обмоток.