Оптимізація і захист системи з Kerish Doctor 2016

486

Доброго дня. На моєму блозі «IT Технік» є рубрика, присвячена програм для оптимізації роботи комп’ютера. Переглянути її можна за посиланням. Сьогодні я хочу поповнити колекцію цього софта ще однієї комплексної утилітою. Програма Kerish Doctor 2016 – ефективний спосіб прискорити систему і захистити її від зловмисників! Про всі її можливості я розповім у продовженні огляду.

Не так давно я дізнався про цей продукт на одному з комп’ютерних форумів. А мені завжди цікаво тестувати щось нове і порівнювати його з аналогами. Тому, я відправився на офіційний сайт і скачав інсталятор.

На сторінці розробників уважно ознайомився з описом, і воно мені дуже сподобалося. Хоча, багато творці оптимізаторів красиво розповідають про свої «дітища», а насправді – це пустушки з масою реклами та іншого мотлоху. Але в цьому випадку, можливості Kerish Doctor повністю співпали з описом на сайті.

Скачати Kerish Doctor 2016

Самий цікавий момент, заради якого варто завантажити дану утиліту – це запобігання системних збоїв в режимі «real-time». Тобто, «доктор» постійно відстежує всі (навіть найменші зміни в роботі комп’ютера, аналізує їх і намагається запобігти ймовірні збої. При цьому, ресурси ПК споживаються мінімально.

Оптимізація і захист системи з Kerish Doctor 2016

Скачати Kerish Doctor 2016

Паралельно, проводиться пошук помилок в реєстрі, які можуть знизити продуктивність. Часом навіть здавалося, що Kerish просто імітує бурхливу діяльність, але насправді нічого не відбувається. Приводом для таких думок стала висока швидкість і глибина сканування при пошуку «сміття». Я звик, що аналогічні програми по кілька хвилин щось шукають. Важливо, що програма не видаляє нічого зайвого (як це інколи буває при використанні клінерів) – тільки непотрібні файли, папки, записи реєстру, «хвости» віддалених ігор, вірусів.

Оптимізація і захист системи з Kerish Doctor 2016

Скачати Kerish Doctor 2016

Тепер скажу трохи про оновлення. Як не дивно, не всі сучасні розробники софта впроваджують у свої продукти систему автоматичного оновлення. Користувачам доводиться вручну запускати перевірку, чекати скачування нових баз. Але у випадку з Kerish Doctor – все по-іншому. Вам не треба ні про що турбуватися, програма зробить за Вас всю «брудну» роботу.

Основні можливості

Оптимізація і захист системи з Kerish Doctor 2016

Скачати Kerish Doctor 2016

Переваги

  • Мінімум участі користувача. Можете просто встановити і забути про будь-яких рухах тіла з Вашого боку. Софт сам подбати про прискорення і захисту ПК;
  • Максимум безпеки при очищенні файлової системи, щоб не видалити важливі елементи;
  • Система превентивного виявлення збоїв. Це унікальна технологія, яка дозволяє уникнути помилок в роботі ПК, які можуть стати причиною зависання, перезавантаження;
  • Постійне вдосконалення програми шляхом оновлень. Розробники намагаються поліпшити свій продукт, вносячи в нього позитивні зміни;
  • Інтерфейс російською мовою з простими (інтуїтивно зрозумілими) елементами управління.

Скачати Kerish Doctor 2016

P. S. ТОП-10 оптимізаторів >>>

З повагою, Віктор