Microsoft працює над оновленням інтерфейсу програми “блокнот”

19

Останні кілька місяців microsoft працювала над зміною інтерфейсу стандартних додатків в windows 11, щоб зробити їх більш відповідними сучасному стилю програмної платформи. Тепер же в інтернеті опублікували кілька зображень оновленого додатка “блокнот”, яке спочатку з’явиться в тестових збірках windows 11, а пізніше стане загальнодоступним.

Зображення: windows latest

Схоже, що «блокнот» був повністю перероблений, оскільки зовні він став виглядати більш привабливо і сучасно. Відзначається, що користувачі при необхідності зможуть переключитися між класичним і сучасним режимами редагування в разі, якщо виникнуть проблеми з відкриттям будь-яких файлів.

Зображення: ms poweruser

За даними джерела, в налаштуваннях «блокнота» з’явилася опція вибору теми. Це може означати, що додаток отримає підтримку темного режиму. У меню “налаштування” можна змінити шрифт, стиль і розмір тексту, а також перейти до використання класичного інтерфейсу. В даний час в microsoft store доступний «блокнот» версії 10.2103.7.0, тоді як оновлений «блокнот» для windows 11 має номер версії 11.2110.13.0. На представлених знімках також видно, що пункти “перегляд» і “довідка” були видалені.

Зображення: ms poweruser

На даний момент невідомо, коли оновлений «блокнот» стане частиною windows 11. Найімовірніше, в наступні кілька тижнів він з’явиться в бета-версіях програмної платформи, які доступні учасникам програми попередньої оцінки windows. Після проведення необхідного тестування можна очікувати появу програми» блокнот ” в стабільних збірках ос.