«немає шляху додому» називають фіналом «людини-павука»

26

Інтрига навколо фільму « людина-павука: немає шляху додому », здається, зростає з кожним днем, і зараз навіть сам режисер стрічки джон уоттс вирішив висловитися з цього приводу і навіть порівняв її з « месниками: фінал ».

« немає шляху додому ” – це третій проект уоттса про людину-павука в mcu і, як очікується, останній сольний фільм, в якому том холланд зіграє головну роль. Таким чином, не дивно, що режисер, а також marvel studios і sony pictures роблять все можливе, щоб картина вийшла грандіозною. Більш того, в новому інтерв’ю журналу empire уоттс заявив наступне:

Не сумнівайтеся, « немає шляху додому » буде великим фільмом. Ми, безумовно, намагаємося бути амбіційними. Настільки амбітними, що це, скоріше « ” людина-павук: фінал ».

Таке порівняння по-справжньому здатне підняти брови у багатьох фанатів mcu, а також тільки посилити припущення, що тобі магуайр і ендрю гарфілд знову зіграють свої версії людини-павука, про що вже було чимало чуток.

Тим не менш, будь-які сюжетні деталі стрічки все ще тримаються в секреті, за винятком того, що було показано в трейлері. Ми знаємо, що пітер паркер звертається до доктора стренджа, щоб той зробив так, щоб таємна особистість людини-павука перестала бути таємницею. Однак, після того, як заклинання йде не за планом, в справу втручається мультивселенная.