Рейтинг кращих БК України

8-12-2021

 

 

Рейтинг лучших БК Украины
 

Ставки на спорт користуються великою популярністю в Україні. На території цієї країни свої послуги надають безліч букмекерських контор. Далеко не кожна з них заслуговує довіри і пропонує гідні для сучасного беттора умови. Також хочемо вам порекомендувати https://optimobet.com.ua огляд Рейтинг кращих БК України. 

Саме тому Українським гравцям так важливо знайти дійсно кращого букмекера України онлайн. Спеціально для вашої зручності ми склали рейтинг надійних і перевірених БК, в яких можна грати без побоювань.

Букмекерські контори в Україні стали зароджуватися відразу після здобуття країною незалежності. По початку БК України перебували в тіні ігрових автоматів, чиї приміщення в кілька разів перевершували їх у кількісному відношенні. Але в 2009 ситуація кардинально змінилася. В одному з гральних закладів сталася пожежа, після чого в справу втрутилася держава, заборонивши гральний бізнес на законодавчому рівні. Прогнози спочатку були невтішними.

Правда, як часто буває, законодавці залишили лазівку для кмітливих букмекерів України у вигляді можливості вести лотерейний бізнес. Таким чином, хтось з офіційних букмекерських контор в Україні діяльність призупинив, а хтось перетворився на організатора спортивних лотерей. У той же час в законі не було ні слова прописано про онлайн парі, що дозволяло більшості букмекерів україни приймати ставки через інтернет і йти від відповідальності.

Ситуація змінилася в 2019 році, коли було змінено національне законодавство щодо беттінга. З тих пір, так само як і в 2021 році, легальні букмекерські контори України повинні отримати місцеву ліцензію, ставки приймаються тільки в осіб, які досягли двадцятиоднорічного віку, при реєстрації беттори зобов’язані надати справжні паспортні дані.

У той же час сайти офшорних букмекерських контор з ліцензіями Кюрасао, Мальти або Гібралтару поки що не блокуються і грати в них можна без проблем. Можливо, незабаром Україна піде за прикладом Росії і створить орган, контролюючий букмекерську діяльність, який почне блокувати сайти неліцензованих БК, але поки про це рано говорити.

Не зробимо жодного відкриття, якщо скажемо, що беззаперечним лідером у рейтингу букмекерських контор в Україні є компанія Паріматч. У порівнянні зі своїми конкурентами, ця БК надає гравцям найширшу лінію і максимальний список запропонованих ставок, що притягує бетторів і дозволяє входити в топ букмекерів України. З місцевих конкурентів виділимо такі БК України як:

На тлі лідерів ринку інші букмекерські контори в Україні або працюють з надто високою маржею, або надають занадто скромну для вибору лінію. Крім вищезазначених букмекерських контор в інтернет-просторі України діють перевірені і відомі всьому світу букмекери з хорошою репутацією:

Вибирати букмекерську контору кожен гравець повинен з урахуванням особистих побажань. Але є загальні правила, які застосовні до всіх бк. Ми зараз розповімо про найважливіші з них.

Це основний критерій, перед значимістю якого меркнуть всі інші. Гравець повинен бути впевнений, що букмекер вчасно виплатить йому всю суму виграшу і дасть без проблем вивести гроші з рахунку. Бк з нашого огляду досить надійні для гри.

Це ще один важливий критерій. Якщо в лінії мало турнірів і видів спорту, а розпис на матчі мізерна, навряд чи вийде з комфортом грати в такій букмекерській конторі. Уявіть, якщо в БК крім футболу, хокею та баскетболу поставити нема на що.

Чим вище коефіцієнти пропонує букмекер, тим краще для гравця. Як відомо, маржа з’їдає частину прибутку беттора, тому краще, щоб вона була мінімальною. Це означає, що коефіцієнти будуть високими.

Нехай цей параметр не такий важливий, як вищеописані, він все одно має чимале значення при виборі бк. Особливо важливі акції для новачків у світі беттінга. Вітальний бонус допомагає їм познайомитися зі світом ставок і отримати впевненість на старті.

Це ще один важливий фактор. Кваліфікований саппорт просто необхідний, адже він допомагає оперативно вирішувати спірні питання і розбиратися в різного роду ситуаціях. Бажано, щоб служба підтримки працювала цілодобово і пропонувала різні способи зв’язку (телефон, лайв-чат, пошта).

Багато гравців задаються такими питаннями: «який букмекер в Україні краще?”або” чи варто довіряти певній букмекерській конторі в Україні свої гроші?». Для них відповімо, що явним топом серед дозволених букмекерів України є БК Паріматч. Ця компанія довше за інших на ринку, надає максимально широку лінію на тлі навіть зарубіжних онлайн-букмекерів, пропонує зручний додаток, проводить цікаві промоакції і постійно знаходиться на виду.