“важко в навчанні-легко в бою”. Конкурс гайдів з new world

19

Портал goha.ru спільно з компанією aerocool запускають конкурс гайдів з ігрових білдів в new world”важко в навчанні – легко в бою”.

Днями відбувся повноцінний реліз перспективної mmorpg new world і на підкорення нового світу вирушило безліч гравців. Попереду їх чекають pvp-битви, цікаві pve-підземелля, різноманітна зброя, професії та багато іншого.рано чи пізно ми всі зіткнемося з необхідністю вибрати ігровий білд. Він повинен поєднувати в собі ефективність, зручність і цікавість для гри. Саме для того, щоб допомогти вам вибрати собі оптимальний білд ми запускаємо це конкурс. Переможці конкурсу отримають круті ігрові крісла серії crown від aerocool.

завдання конкурсу: вибрати ігровий білд в new world і написати про нього гайд. Конкурсну роботу треба опублікувати в спеціальному розділі нашого форуму.

1 етап – збір робіт

Опублікуйте конкурсний гайд в спеціальному розділі нашого форуму. Для того щоб робота була красиво оформлена використовуйте доступні можливості форматування форуму (докладніше про bb-кодах читайте тему гайд по bb коду goha.ru).

Формат гайда ми не регламентуємо, однак це повинен бути текстовий гайд (відео можна використовувати як ілюстрацію). У статті розкажіть про білді, його плюси і мінуси, особливості гри з ним. Можна розповісти про те як прокачуватися, яку екіпіровку використовувати, як застосовувати в пве і пвп і т. Д.

  • new world в росії – mmorpg від amazon – велике російськомовне співтовариство new world
  • liskait new world&archeage – лискейт, відомий багатьом по archeage, тепер і в new world e
  • dave jones – блогер dave jones спеціалізується на стримах і відео з різних онлайнових ігор.
  • evrial gaming – самий адекватний канал про mmorpg
  • з боку goha.ru конкурс судитимуть модератори spayn і chaoticblade

Журі обере кілька топових гайдів, які перейдуть у другий етап конкурсу.

Перший етап конкурсу триватиме 3 тижні (до 21 жовтня).

2 етап – голосування за кращий гайд

Коли журі визначиться з кількома потенційно кращими гайдами, вони будуть опубліковані на сайті і перейдуть у другий етап конкурсу – голосування читачів.

На нашій сторінці в вк буде опубліковано опитування, в якому ви зможете голосувати кращу роботу. До речі, серед тих хто візьме участь у голосуванні ми розіграємо ще одне крісло.

Роботи будуть розміщені в опитуванні по порядку їх публікації на форумі.другий етап конкурсу триватиме 1 тиждень.

Призи

В якості призів ми розіграємо ігрові крісла серії aerocool crown aerosuede || aeroweave / / leatherette. Підкорення нового світу завдяки їм стане максимально зручним і комфортним.

Крісло crown aerosuede-отримає автор кращого гайда, який буде обраний журі спільно з нашими читачами.

Крісло crown aeroweave ми розіграємо серед тих, хто візьме участь у голосуванні за кращу роботу, а також підпишеться на групи goha.ru, aerocool і поділиться записом з голосуванням.

Буде ще додатковий приз-крісло crown leatherette. Ми розіграємо його в залежності від активності наших учасників: або серед авторів, або серед тих, хто братиме участь у голосуванні.

Увага: призи розсилаються тільки по території російської федерації.

Правила конкурсу

  • щоб взяти участь у конкурсі, опублікуйте свій гайд у спеціальному розділі форуму.
  • у конкурсі приймаються роботи написані спеціально для конкурсу. Плагіат і раніше опубліковані гайди будуть зняті з конкурсу.
  • кожен учасник конкурсу може опублікувати один гайд по одному з ігрових білдів.
  • забороняється використовувати твинков для збільшення шансів на перемогу.