Режими, завдання, зброя і vr-карта: для chernobylite запланували шість доповнень з платним і безкоштовним контентом

22

Видавництво all in! games і студія-розробник the farm 51 представили план контентної підтримки свого рольового хоррора з елементами виживання chernobylite на найближчий рік.

Джерело зображень: steam

Як стало відомо, протягом наступних 14 місяців творці chernobylite планують випустити для гри шість доповнень, що включають платний і безкоштовний контент: нові місії, монстри, види зброї, режими гри.

Зокрема, до хеллоуїну chernobylite отримає цілком безкоштовний аддон monster hunt (побічні завдання, монстри), а до католицького різдва — розширення ghost town (платний комплект, побічні завдання, карта pripyat residential).

Що стосується планів на 2022 рік, то вони включають чотири доповнення:

  • blue flames (перший квартал) — події та активності (memory of you), зброя silent assassin, предмети індивідуалізації, chernobylite: enhanced edition, платний комплект;
  • red trees (другий квартал) — сюжетні завдання (ghost of the past), карта cooling towers зі своїми другорядними квестами, предмети індивідуалізації, платний комплект;
  • green walls (третій квартал) — режим gate of madness, зброя brute force, карта для vr і побічне заняття, платний комплект;
  • black smoke (четвертий квартал) — події (farewell, my doll), режим brothers in arms, бонуси, платний комплект.

Розробники також розкрили, що покупці chernobylite на playstation 4 і xbox one зможуть безкоштовно і в автоматичному порядку оновити свою копію гри до версії для консолі нинішнього покоління.

Chernobylite вже доступна на пк (steam, gog, epic games store), playstation 4 і xbox one, а також планується до запуску на ps5, xbox series x і s. Терміни виходу гри на нових приставках не уточнюються.